streda 27. júna 2012

Napájadlá - z vašich záhrad

Dnes by som vám chcela ukázať niekoľko napájadiel, čo som našla na vašich blogoch. Ak by ste sa chceli zúčastniť súťaže, stačí mi poslať obrázok (na e-mail), alebo link vášho článku, v ktorom je obrázok napájadla.
Dúfam, že do konca leta sa nám nazbiera veľa rôznych napájadiel.


Kimberley na svojom blogu ukázala nový záhon, ktorý založili túto jar. Okrem sochy sv. Františka a nových kvetov nezabudli ani na vtáčiky. Veď ako by mohli? Sv. František a vtáky predsa patria k sebe! :)


Pekné keramické (ako inak?) "brouzdaliště" má na dvorku Zuzka Morkusovic. Ukázala ho len mimochodom medzi rôznymi zákutiami záhrady. Do našej súťaže sa zatiaľ nezapojila, ale čo nie je, môže byť. ;-)Do tretice vám ukážem vtáčiu kúpeľňu od MamaWestWind (Choco Eyes) . Použila veľmi jednoduchý ale efektný nápad. Položila podmisku pod kvetináč na rovný peň osadený v záhone. Vtáky naozaj prileteli, ale potom sa naľakali ich mačiek. Čo sa dá robiť, niektoré zvieratká sa spolu chovať nedajú.Dúfam, že ste sa inšpirovali a čoskoro budeme môcť obdivovať to vaše napájadlo. Budem sa tešiť.
Letitia.

...................
Zadanie súťaže nájdete tu.
Ďalšie inšpirácie môžete hľadať v týchto článkoch.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za vaše milé slová. A želám radostný deň!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...