sobota 15. decembra 2012

Chcem sa deliť...

Už dlho nad tým uvažujem. Ale až tento týždeň som sa rozhýbala. Chcem sa podeliť o niektoré svoje výtvory aj s inými. Založila som si účet na SaShe, kde ponúkam niektoré svoje výrobky (vystupujem pod nickom LetiTiba). Momentálne sú to kachličky-podložky pod šálku. Na SaShe mám zatiaľ len vianočné motívy, môžete si popozerať, či sa vám nejaká zapáči - [klik]. (Cena by v prípade priamej dohody bola nižšia o províziu pre SaShe, teda rovné 2€.)

Tieto zatiaľ dva motívy boli inšpirované Božím Slovom a radosťou z Jeho stálej prítomnosti. Ukazujem ich prednostne vám. V hlave mám ešte ďalšie obrázky, ktoré čakajú na spracovanie. Ak by ste ich chceli aj vy domov, alebo pre svojich blízkych, ozvite sa [letitia.tiba@gmail.com]. Určite sa dohodneme. :)"Medovníčkový" vzhľad vznikol vďaka bielej kontúrke na hnedej kachličke. Obrázok je vypálený na 160°C, takže sa dá podľa potreby umývať (aj drhnúť) a nič sa mu nestane. Odspodu sú na kachličkách prilepené korkové nožičky, ktoré ochránia nábytok pred poškriabaním.

Budem rada, ak tieto obrázky (a ich posolstvo) potešia a povzbudia aj vás. Všetkým vám želám radosť a pokoj v srdci i vo vašich rodinách.

Leti

2 komentáre:

 1. Milá Letti, to jsou krásné kachlíky, vypadají skutečně jako perníčky. Taky se mi moc líbí z tvého minulého příspěvku vytvořené jídlo pro ptáčky a přáníčka z razítek. Moc ti také děkuji za ocenění, které jsi mi udělila. Díky. Moc to potěšilo. Pokojný advent. Slávka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) Ďakujem.
   Radostné dni aj vám. Leti.

   Odstrániť

Ďakujem za vaše milé slová. A želám radostný deň!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...